неделя, 9 януари 2011 г.

Свещи от пчелен восък и печене на хляб

Здравейте, приятели!


Продължаваме да се събираме, за тези които пропуснаха миналия път и за
останалите, с които започнахме тази идея.
На 15.01.2011 от 14 ч. нататък сте добре дошли!

Да си правим хляб от истинско пълнозърнесто брашно. Мария Явашева ще ни покаже как става това и всеки ще си опече сам своето хлебче! Тя организира курсове по приготвяне на хляб  и е издала  книга с рецепти  “Здравословен хляб от житния дух на България”.
Който иска,  може да си вземе за вкъщи питка, която сам е направил.

Освен това да си направим свещи от пчелен восък. Ивайло ще ни
осветли как. Погледнете в сайта му   http://arkobo.com/   какви красоти могат да се направят от естествени материали!
Можем да направим и всичко друго, което решим с ръце и от сърце.

Продуктите, които можете да опитате при нас са: сусамов тахан, чист тахан и тахан с мед, домашна лютеница, сладка и други домашно приготвени вкуснотии.