Здравейте, приятели!
Продължаваме да се събираме, за тези които пропуснаха миналия път и за
останалите, с които започнахме тази идея.
На 15.01.2011 от 14 ч. нататък сте добре дошли!
Да си правим хляб от истинско пълнозърнесто брашно. Мария Явашева ще ни покаже как става това и всеки ще си опече сам своето хлебче! Тя организира курсове по приготвяне на хляб и е издала книга с рецепти “Здравословен хляб от житния дух на България”.
Който иска, може да си вземе за вкъщи питка, която сам е направил.
Освен това да си направим свещи от пчелен восък. Ивайло ще ни
осветли как. Погледнете в сайта му http://arkobo.com/ какви красоти могат да се направят от естествени материали!
Можем да направим и всичко друго, което решим с ръце и от сърце.
Продуктите, които можете да опитате при нас са: сусамов тахан, чист тахан и тахан с мед, домашна лютеница, сладка и други домашно приготвени вкуснотии.
Няма коментари:
Публикуване на коментар