Приятели,
споделяме с вас една идея, която започваме сега и може да се развива така, както решим, чрез свободата да творим!
Да се събираме заедно и да си приготвяме храна, като използваме чистите продукти, с които се снабдяваме и сами отглеждаме, да изпробваме рецепти, натурални вкусове и всичко, което ни е интересно.
Като за начало:
...Да приготвяме, да се забавляваме заедно, да споделим и се насладим на резултата: хляб и питки с късмети и въображение, меденки, тиквенки, банички и най-различни творения, богати на вкус и аромат!
Заповядайте в нашия свят!
Осигуряваме:
пълнозърнесто брашно, мляно на камък, тиква, ябълки и аромати.
Къща с топлина на камина,
пространство за всякакви експерименти
с домашна храна и глина!
Кога: 18.12.2010
от 14 ч. нататък вратите са отворени :)
И още:
Ще се радваме всеки да сподели това, което обича да прави, да го покаже и да се обогатим взаимно.
Възможност има за всякакви опити и експерименти с рецепти, храни, изделия от глина и всичко, което е устойчиво и се прави с лекота, да ни радва и ни носи проста свобода!
Домакин съм аз - Марин Василев, а Мария Явашева – курсове по приготвяне на хляб /книгата “Здравословен хляб от житния дух на България” - ще е нашата вдъхновителка и ще ни покаже как сами да си приготвяме хляб.
Всеки, който иска да почувства артмосферата и да участва в процеса е добре дошъл!
Няма коментари:
Публикуване на коментар